List of ultras: Difference between revisions

m added rds to timesaves + time update
Line 671: Line 671:
|-
|-
|[[N64 DK's Jungle Parkway]]
|[[N64 DK's Jungle Parkway]]
|3.211
|3.069
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-30.112</nowiki>
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-30.254</nowiki>
|33.323
|33.323
|-
|-
|[[N64 Sherbet Land]]
|[[N64 Sherbet Land]]
|5.159
|5.086
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-28.909</nowiki>
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-28.982</nowiki>
|34.068
|34.068
|-
|-
|[[Wario's Gold Mine]]
|[[Wario's Gold Mine]]
|6.528
|5.959
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-28.118</nowiki>
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-28.687</nowiki>
|34.646
|34.646
|-
|-
Line 691: Line 691:
|-
|-
|[[Grumble Volcano]]
|[[Grumble Volcano]]
|1.441
|1.426
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-24.253</nowiki>
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-24.268</nowiki>
|25.694
|25.694
|-
|-
Line 703: Line 703:
|2.509
|2.509
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-</nowiki>''22.4xx''
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-</nowiki>''22.4xx''
|''24.9xx
|''24.9xx''
|-
|-
|[[DS Peach Gardens]]
|[[DS Peach Gardens]]
Line 726: Line 726:
|-
|-
|[[N64 Mario Raceway]]
|[[N64 Mario Raceway]]
|8.777
|7.138
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-15.740</nowiki>
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-17.379</nowiki>
|24.517
|24.517
|-
|-
Line 742: Line 742:
|[[Dry Dry Ruins]]
|[[Dry Dry Ruins]]
|16.830
|16.830
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-13.412</nowiki>
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-13.392</nowiki>
|30.242
|30.222
|-
|-
|[[Mario Circuit]]
|[[Mario Circuit]]
Line 749: Line 749:
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-12.405</nowiki>
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-12.405</nowiki>
|20.091
|20.091
|-
|[[DS Delfino Square]]
|21.838
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-11.955</nowiki>
|33.793
|-
|-
|[[Daisy Circuit]]
|[[Daisy Circuit]]
Line 771: Line 776:
|-
|-
|[[DS Yoshi Falls]]
|[[DS Yoshi Falls]]
|5.899
|5.886
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-5.847</nowiki>
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-5.860</nowiki>
|11.746
|11.746
|-
|-
|[[GBA Shy Guy Beach]]
|[[GBA Shy Guy Beach]]
|14.743
|14.615
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-5.451</nowiki>
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-5.579</nowiki>
|20.194
|20.194
|-
|-