List of ultras: Difference between revisions
Sir Corvid (talk | contribs) m added rds to timesaves + time update |
|||
| Line 671: | Line 671: | ||
|- | |- | ||
|[[N64 DK's Jungle Parkway]] | |[[N64 DK's Jungle Parkway]] | ||
|3. | |3.069 | ||
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-30. | | style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-30.254</nowiki> | ||
|33.323 | |33.323 | ||
|- | |- | ||
|[[N64 Sherbet Land]] | |[[N64 Sherbet Land]] | ||
|5. | |5.086 | ||
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-28. | | style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-28.982</nowiki> | ||
|34.068 | |34.068 | ||
|- | |- | ||
|[[Wario's Gold Mine]] | |[[Wario's Gold Mine]] | ||
| | |5.959 | ||
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-28. | | style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-28.687</nowiki> | ||
|34.646 | |34.646 | ||
|- | |- | ||
| Line 691: | Line 691: | ||
|- | |- | ||
|[[Grumble Volcano]] | |[[Grumble Volcano]] | ||
|1. | |1.426 | ||
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-24. | | style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-24.268</nowiki> | ||
|25.694 | |25.694 | ||
|- | |- | ||
| Line 703: | Line 703: | ||
|2.509 | |2.509 | ||
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-</nowiki>''22.4xx'' | | style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-</nowiki>''22.4xx'' | ||
|''24.9xx | |''24.9xx'' | ||
|- | |- | ||
|[[DS Peach Gardens]] | |[[DS Peach Gardens]] | ||
| Line 726: | Line 726: | ||
|- | |- | ||
|[[N64 Mario Raceway]] | |[[N64 Mario Raceway]] | ||
| | |7.138 | ||
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>- | | style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-17.379</nowiki> | ||
|24.517 | |24.517 | ||
|- | |- | ||
| Line 742: | Line 742: | ||
|[[Dry Dry Ruins]] | |[[Dry Dry Ruins]] | ||
|16.830 | |16.830 | ||
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-13. | | style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-13.392</nowiki> | ||
|30. | |30.222 | ||
|- | |- | ||
|[[Mario Circuit]] | |[[Mario Circuit]] | ||
| Line 749: | Line 749: | ||
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-12.405</nowiki> | | style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-12.405</nowiki> | ||
|20.091 | |20.091 | ||
|- | |||
|[[DS Delfino Square]] | |||
|21.838 | |||
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-11.955</nowiki> | |||
|33.793 | |||
|- | |- | ||
|[[Daisy Circuit]] | |[[Daisy Circuit]] | ||
| Line 771: | Line 776: | ||
|- | |- | ||
|[[DS Yoshi Falls]] | |[[DS Yoshi Falls]] | ||
|5. | |5.886 | ||
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-5. | | style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-5.860</nowiki> | ||
|11.746 | |11.746 | ||
|- | |- | ||
|[[GBA Shy Guy Beach]] | |[[GBA Shy Guy Beach]] | ||
|14. | |14.615 | ||
| style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-5. | | style="background-color:#CCFFCC;" | <nowiki>-5.579</nowiki> | ||
|20.194 | |20.194 | ||
|- | |- | ||